Сон в літню ніч (Британський театр в кіно)

Сон в літню ніч (Британський театр в кіно)

A midsummer night's dream
  • Час: 3 години 17 хвилин
16+

Опис

  • Рік: 2013
  • Країна: Великобританія
  • У ролях: Джон Лайт, Мішеот Террі, Метью Теннісон
  • Режисер: Домінік Дромґул
  • Сценарій:

Постановка Шекспірівського театру The Globe

Три історії, три сни.

Лізандр та Деметрій закохані в одну і ту ж прекрасну афінянку - Гермію. Кожен намагається домогтися руки дівчини, однак її серце належить Лізандру. Батько Гермії вважає юнака недостойною партією для доньки і тому не дає парі свого благословення на шлюб. Тоді Лізандр і Гермія вирішують покинути Афіни для того, щоб повінчатися. Проте їхнім планам заважає Єлена, яка безнадійно кохає Деметрія - вона видає втікачів. Деметрій відразу кидається навздогін, щоб повернути Гермію. Єлена вирушає слідом за ними. Але у лісі на закоханих чекає дух Пек, маленький ельф, який здатний збити з шляху кого завгодно!

У цей же час цар фей та ельфів Оберон зі своєю дружиною Титанією сваряться - вони ніяк не можуть поділити між собою хлопчика-пажа Титанії. Щоб обдурити дружину, Оберон просить Пека дати їй чарівного зілля - і тоді Титанія закохується в Мотка, ткача з віслючою головою.

Сам же Моток, який грає Пірама у п’єсі, створеної для весільного торжества, вирішує, що віслюча голова, подарована йому Пеком, та любов Титанії - то лише сон.

Вистава демонструється англійською мовою з українськими субтитрами

Коментарі

comments powered by Disqus
Всі дати

Сон в літню ніч (Британський театр в кіно)

Всі дати

На жаль, немає сеансів по заданим умовам.